هیجان کارگردان The Last of Us برای رونمایی از بازی چندنفره‌ی آن

کارگردان The Last of Us اعلام کرد که برای رونمایی از بازی چندنفره و مستقل این سری بسیار هیجان دارد.

نیل دراکمن، رئیس استودیو ناتی داگ، به خوبی می‌داند که طرفداران اشتیاق زیادی برای معرفی بازی The Last of Us Part 3 دارند. بااین‌حال قبل از رسیدن زمان این معرفی، ناتی داگ باید بازی چندنفره مستقل و بزرگ خود را به بازار عرضه کند. به‌گفته‌ی دراکمن، این بازی چندنفره به بزرگی آثار تک نفره‌ی قبلی ناتی داگ خواهد بود و حتی ممکن است از برخی جهات گسترده‌تر باشد. دراکمن درحالی‌که جزئیات بیشتری در مورد داستان و گیم‌پلی بازی چندنفره‌ی The Last of Us ارائه نکرد اما به بازیکنان وعده داد که در سال جاری اخبار بسیار بیشتری از آن را خواهند شنید.

نیل دراکمن در جریان یک رویداد که به مناسبت پخش سریال The Last of Us از شبکه‌ی HBO برگزار شد، بار دیگر تایید کرد که این بازی چندنفره و مستقل، به‌عنوان پروژه‌ی بعدی ناتی داگ شناخته می‌شود. به نظر می‌رسد با اینکه دراکمن کارگردانی و نویسندگی اصلی این بازی را بر عهده نداشته اما برای آن هیجان زیادی دارد.

رئیس ناتی داگ در ادامه افزود: «آنچه که تیم سازنده توسعه داده، بسیار جالب است. این پروژه یک اثر بسیار متفاوت با بازی‌هایی است که من می‌سازم؛ زیرا توسط افراد مختلفی ساخته شده است. بااین‌حال این پروژه برای من هیجان‌انگیز است. دیدن اینکه افراد دیگر در این دنیای خلق شده حضور دارند، داستان را پیش می‌برند و نحوه‌ی ترکیب شدن آن‌ها جذاب خواهد بود. من نمی‌توانم برای رونمایی از آن صبر کنم».

نیل دراکمن بیشتر به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی این بازی چندنفره به ایفای نقش می‌پردازد و سازندگان باتجربه‌ی دو مجموعه Uncharted و The Last of Us به مانند وینیت آگاروال، جوزف پتیناتی و آنتونی نیومن سرپرستی تیم توسعه‌ی آن را بر عهده دارند. ناتی داگ قبلا تایید کرد که پیش از عرضه‌ی بازی The Last of Us Part 2، روند توسعه‌ی این بازی چندنفره را شروع کرده است و این پروژه در حال حاضر جاه‌طلبانه‌ترین اثر آن‌ها به شمار می‌آید و قرار است دنیای مجموعه را بیشتر گسترش دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید