سازندگان Valheim برنامه‌ای برای انتشار نسخه پلی استیشن و نینتندو سوییچ ندارند

استودیو Iron Gate درحال‌حاضر تنها روی ایکس باکس تمرکز کرده است و هنوز برنامه‌ای برای انتشار بازی Valheim روی پلی استیشن و نینتندو سوییچ ندارد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو Iron Gate درحال‌حاضر هیچ برنامه‌ای برای عرضه بازی Valheim روی پلی استیشن و نینتندو سوییچ ندارد. جاناتان اسمارز، توسعه‌دهنده ارشد استودیو آیرون گیت در قسمت اخیر پادکست Xbox Expansion Pass اعلام کرد که درحال‌حاضر تمرکز آن‌ها تنها به ایکس باکس معطوف شده است.

جاناتان اسمارز در این‌باره اظهار داشت: «درحال‌حاضر تمرکز ما روی ایکس باکس معطوف شده است، اما معلوم نیست که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد». با اینکه استودیو Iron Gate فعلا به انتشار Valheim روی پلتفرم‌های دیگر فکر نمی‌کند، اما این احتمال وجود دارد که این وضع در آینده تغییر کند و کاربران پلی استیشن قادر به تجربه آن شوند.

بازی Valheim در اوایل این هفته با پخش یک تریلر تازه در دسترس کاربران ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پی‌سی گیم پس و ایکس باکس گیم پس قرار گرفت. نسخه ایکس باکس والهایم دارای همان مکانیک‌های گیم‌پلی نسخه کامپیوتر است و از قابلیت کراس-پلتفرم با کامپیوتر پشتیبانی می‌کند.

آخرین به‌روزرسانی بزرگ Valheim زیست‌بوم Mistlands، یک باس، ۹ موجود، بیش از ۲۰ مواد اولیه و ۲۴ آیتم تازه برای ساخت‌وساز را برای بازی به ارمغان آورد. به‌روزرسانی بزرگ بعدی نیز زیست‌بوم Ashlands را به‌همراه می‌آورد. این بازی در ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس قابل تجربه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید