پروژه ۰۰۷ آی‌او اینتراکتیو ظاهرا داستان تبدیل جیمز باند به مامور ۰۰۷ را روایت می‌کند

استودیو IO Interactive تایید کرد پروژه ۰۰۷ راوی یک داستان جدید است که ریشه‌ی شکل‌گیری شخصیت جیمز باند را نشان می‌دهد.

به‌تازگی استودیو IO Interactive جزئیات تازه‌ای از پروژه بعدی خود را اعلام کرده است. این بازی در حال توسعه که در حال حاضر با نام پروژه ۰۰۷ شناخته می‌شود، براساس مجموعه جیمز باند خواهد بود. با وجود اینکه خبر توسعه‌ی این بازی در سال ۲۰۲۰ اعلام شد، اما سازندگان از آن زمان در سکوت قرار دارند. برخی از اعضای تیم طی این مدت بیشتر متمرکز روی تثبیت و گسترش سری Hitman بودند. حال به نظر می‌رسد آی‌او اینتراکتیو تصمیم گرفته است جزئیات اندکی از پروژه‌ی ۰۰۷ را با هواداران به اشتراک گذارد.

اخیرا کریستین الوردام و هاکان آبراک، مالکان مشترک استودیو آی‌او اینتراکتیو در گفت‌وگو با رسانه‌ی یوروگیمر در مورد چگونگی پیدایش ایده‌ی ساخت پروژه ۰۰۷ صحبت کردند. الوردام در این‌باره گفت: «اول از همه باید بگویم که همکاری با Eon Productions، تیم مرتبط با تمام محصولات جیمز باند، به معنای واقعی کلمه الهام‌بخش است. به نظر من این همکاری عجیب است؛ چرا که من به دفاع از آی‌پی هیتمن عادت دارم و فکر می‌کنم وقتی سایرین می‌خواهند پروژه‌هایی را با آی‌پی ما انجام دهند، یک حس مسئولیت نسبت به آن ایجاد می‌شود».

به‌گفته‌ی الوردام، پروژه ۰۰۷ شامل یک داستان در رابطه با خاستگاه جیمز باند خواهد بود و Eon Productions به آی‌او اینتراکتیو اجازه می‌دهد تا یک جیمز باند جدید را برای مخاطبان بازی خود بسازد. سازندگان Hitman برای خلق این داستان از تاریخچه‌ی سری جیمز باند که در طول دهه‌ها توسط بازیگران مختلف به تصویر کشیده شده است، الهام خواهند گرفت.

آبراک در این‌باره توضیح داد: «این بازی محصولی است که می‌تواند درکنار تلویزیون، سینما یا هر اثر دیگری قرار بگیرد. این پروژه می‌تواند چیزی باشد که بازیکنان با خود بگویند که تنها یک بازی ویدئویی اقتباسی از یک سری سینمایی نیست و داستان اورجینال خود را دارد. این پروژه شروع مسیر جدیدی خواهد بود و امیدواریم اثری شود که بازیکنان آن را از خودشان بدانند».

تاکنون جزئیات زیادی در مورد داستان یا گیم‌پلی پروژه ۰۰۷ منتشر نشده است. بااین‌حال اخیرا یک آگهی شغلی از آی‌او اینتراکتیو مشاهده شد که باتوجه‌به توضیحات آن، پروژه ۰۰۷ از سبک داستان‌سرایی در بازی سندباکس بهره خواهد برد. این بازی هنوز نام یا تاریخ انتشار مشخصی ندارد و انتظار نمی‌رود تا قبل از سال ۲۰۲۵ منتشر شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *