عدم عرضه موج دوم بازی‌های گیم پس در ماه دسامبر ۲۰۲۲

به نظر می‌رسد که خبری از عرضه موج دوم بازی‌های ماه دسامبر برای گیم پس نیست و پرونده آن در سال ۲۰۲۲ بسته شده است.

مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس در پایان سال ۲۰۲۲ با خبر ناامیدکننده‌ای مواجه شدند. مایکروسافت هر ماه در دو مرحله بازی‌های جدیدی را به مجموعه‌ی ایکس باکس گیم پس اضافه می‌‌کند که معمولاً موج اول در نیمه نخست ماه و مرحله دوم در نیمه دوم ماه در دسترس مشترکین قرار می‌گیرند. حالا به نظر می‌رسد که برخلاف سال گذشته، آخرین ماه امسال از این قاعده مستثنی است.

شخصیت اصلی High on Life

درواقع به نظر می‌رسد که این ماه فقط در یک مرحله شاهد اضافه شدن بازی‌های جدید به Xbox Game Pass بودیم. البته نکته مثبت این است که در همین یک مرحله هم بازی‌های خوبی روانه سرویس اشتراکی مایکروسافت شدند. بازی‌های High On Life و LEGO Star Wars: The Skywalker Saga به‌همراه The Walking Dead: The Final Season و Hello Neighbor 2 جزء قوی‌ترین آثاری هستند که امسال به گیم پس راه پیدا کردند.

درواقع High On Life یکی از موفق‌ترین بازی‌های این سرویس بوده و به بهترین عرضه یک بازی ترد پارتی در طول مدت عملکرد گیم پس تبدیل شده است. لذا با اینکه این ماه بازی‌های کمتری به سرویس گیم پس اضافه شدند، حداقل کاربران از کیفیت بازی‌های این ماه رضایت دارند. بااین‌حال مایکروسافت وعده اضافه شدن بازی‌های بیشتری در سال ۲۰۲۳ داده است که تنها در ماه ژانویه ۲۰۲۳ شاهد اضافه شدن بازی‌هایی چون بازی Persona 3 Portable، بازی Persona 4 Golden، بازی Monster Hunter Rise و بازی Age of Empires II: Definitive Edition خواهیم بود.

در پایان شما هم نظرات خود را در اینباره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید