راه یافتن حالت Custom Arcade به بازی TMNT: Shredder’s Revenge

حالت Custom Arcade امکان شخصی‌سازی بسیاری از جنبه‌های بخش آرکید بازی TMNT: Shredder’s Revenge را برای بازیکن‌ها فراهم می‌آورد.

شرکت DotEmu و استودیو Tribute Games یک به‌روزرسانی تازه برای بازی بیتم آپ ماجراجویی مبارزه‌ای Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge منتشر کردند که ویژگی‌هایی متنوع جدیدی را برای آن به ارمغان می‌آورد. بااین‌حال حالت Custom Arcade را می‌توان مهم‌ترین ویژگی این آپدیت دانست. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از به‌روزرسانی تازه به مطالعه‌ی یادداشت‌های همراه آن در منبع خبر بپردازید.

حالت Custom Arcade با ارائه قابلیت شخصی‌سازی بازی TMNT: Shredder’s Revenge با استفاده از دیپ سوئیچ‌ها بازیکن‌ها را به روزهای خوش تجربه‌ی بیتم آپ‌ها در ماشین‌های آرکید می‌برد. درواقع این حالت به گیمرها اجازه می‌دهد تا ۱۱ جنبه‌ی مختلف بازی را عمیقا شخصی‌سازی کنند. به‌عنوان مثال بازیکن‌ها می‌توانند توانایی Taunt برای دستیابی به Ninja Power و استفاده از ضربه‌ی مخصوص کاراکترها را غیرفعال کنند.

این به‌روزرسانی درکنار افزودن فیلترهای ویدیویی تازه نظیر CRT و VCR روی رفع بسیاری از اشکالات تمرکز دارد. این آپدیت نه‌تنها باعث بهبود کیفیت کلی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge (لاکپشت های نینجا: انتقام شردر) می‌شود، بلکه تعداد زیادی از مشکلات اساسی بازی را نیز برطرف می‌کند. به‌عنوان مثال بازیکن‌ها دیگر با مشکل کرش بازی حین تغییر درجه‌ی سختی مواجه نمی‌شوند و اتومبیل‌ها در زمان فعال‌سازی زره خسارت زیادی وارد نمی‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید