تمرکز تریلر تازه Wanted: Dead روی نمایش کاراکترها و دنیای بازی

استودیو Soleil تریلر جدیدی از بازی Wanted: Dead را برای نمایش کاراکترها و دنیای آن با گیمرها به اشتراک گذاشت.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که تریلر جدیدی از بازی اکشن Wanted: Dead استودیو Soleil پخش شده است. این تریلر نگاهی اجمالی به جهان بازی دارد و برخی از کاراکترها نظیر اعضای یگان مبارزه با زامبی و قهرمان‌های داستان را نشان می‌دهد. استفانی جوستن راوی این تریلر است که نقش کاراکتر ویوین نیمانسوردریت را ایفا کرده است.

دنیای بازی Wanted: Dead تیره و تار است. در این جهان داستانی، یک جنگ جهانی به مفهوم ابرقدرت بودن کشورها در سراسر کره‌ی زمین پایان داده است. درعوض جهان اکنون به‌وسیله شرکت‌ها و بانک‌های چندملیتی خصوصی نظیر Dauer Synthetics اداره می‌شود که اساسا از پلیس هنگ کنگ برای برقراری امنیت استفاده می‌کند. این بازی ماجرا‌های یک یگان مبارزه با زامبی به سرکردگی ستوان هانا استون را دنبال می‌کند که می‌خواهد دسیسه‌های یک شرکت را برملا کند.

یگان مبارزه با زامبی متشکل از کورتز، داک، هرتزوگ، ویوین و ستوان استون است که هر یک ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. این بازی امکان استفاده از سلاح‌های مختلفی را برای بازیکن‌ها فراهم می‌آورد؛ از مسلسل‌های دستی و تفنگ‌های تهاجمی گرفته تا انواع نارنجک‌اندازها. بیش از ۸۰ نوع تمام‌کننده برای کشتن دشمن‌ها نیز در بازی وجود دارد.

شرکت ۱۱۰ اینداستریز اخیرا تریلر دیگری برای نمایش دشمنان و باس‌های متنوع بازی Wanted: Dead پخش کرد. این بازی اکشن برای انتشار در تاریخ ۲۵ بهمن (۱۴ فوریه) برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس برنامه‌ریزی شده است.

دانلود ویدیو از آپارات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید