نمایش مأموریت Candyman در تریلر گیم پلی بازی Crime Boss: Rockay City

شرکت ۵۰۵ گیمز و استودیو این‌گیم تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی Crime Boss: Rockay City را برای نمایش مأموریت کندی‌من پخش کردند.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت ۵۰۵ گیمز و استودیو InGame تریلر جدیدی از بازی کو-آپ شوتر Crime Boss: Rockay City را با طرفدارها به اشتراک گذاشتند. این تریلر ظاهرا نخستین قسمت از یک مجموعه ویدیو است که به‌مرور پخش می‌شوند. تمرکز تریلر تازه روی نمایش گیم‌پلی است و نگاهی اجمالی به یکی از مأموریت‌های بازی تحت عنوان Candyman دارد. شما می‌توانید این تریلر را در کانال یوتیوب شرکت ۵۰۵ Games تماشا کنید.

تریلر گیم‌پلی بازی Crime Boss: Rockay City تلاش دو بازیکن برای جلوگیری از سرقت آب نبات توسط امواج بی‌پایان دشمنان را نشان می‌دهد. بازیکن‌ها باید به هر وسیله ممکن از این آب نبات‌ها نگه‌داری کنند و برای نیل به این هدف می‌توانند از انواع‌واقسام جنگ‌افزارها استفاده کنند. متأسفانه این مأموریت با شکست به پایان می‌رسد و درنهایت یک میان‌پرده مخصوص به نمایش درمی‌آید که در آن بازیگرهای مشهور بازی درباره این شکست به گفت‌وگو می‌پردازند.

این تریلر طولانی‌ترین نمایش بی‌وقفه گیم‌پلی بازی Crime Boss: Rockay City را ارائه می‌کند. این ویدیو بخش‌های زیادی از بازی را در معرض نمایش قرار نمی‌دهد و تریلر گیم‌پلی قبلی جزئیات بیشتری را در اختیار بازیکن‌ها قرار داد. ظاهرا این مجموعه تریلرها به‌جای ارائه جزئیات بیشتر تلاش دارند تا حس‌وحال بازی را به تصویر بکشند. این تریلر نهایتا با نمایش یک تیزر از قسمت بعدی مجموعه ویدیوها تحت عنوان Hello’s Yellow به پایان می‌رسد.

بازی Crime Boss: Rockay City که در جریان مراسم The Game Awards 2022 معرفی شد، دارای بازیگرهای برجسته‌ای ازجمله مایکل مدسن، دنی ترخو، دامیان پوآتیه، دنی گلاور، مایکل روکر، چاک نوریس و وانیلا آیس است. این بازی اکشن شرکت ۵۰۵ گیمز برای انتشار در تاریخ ۸ فروردین ۱۴۰۲ (۲۸ مارس ۲۰۲۳) برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس در نظر گرفته شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید