اعلام تاریخ انتشار نمرات بازی The Callisto Protocol

طرفدارها برای اطلاع از نمرات بازی ترس-بقا The Callisto Protocol باید تا روز عرضه‌ی آن منتظر بمانند.

طرفدارهای آثار ترسناک در آینده می‌توانند به تجربه‌ی چندین بازی برجسته بپردازند و قطعا بازی The Callisto Protocol استودیو Striking Distance نیز در زمره‌ی این محصولات قرار می‌گیرد. این بازی علمی-تخیلی دلهره‌آور در نمایش‌های پیشین بسیار امیدوارکننده به‌نظر می‌رسید، اما اگر هنوز برای خریداری آن مردد هستید و می‌خواهید منتظر انتشار نمرات رسانه‌های مختلف بمانید، باید تا زمان عرضه‌ی کالیستو پروتکل صبر کنید.

سایت Metacritic اخیرا با انتشار یک توئیت تازه اعلام کرد که نقدهای The Callisto Protocol چند ساعت قبل از انتشار بازی در سراسر جهان منتشر خواهند شد. مطمئنا طرفدارها امیدوار بودند که بین انتشار نمرات و عرضه‌ی جهانی بازی فاصله وجود داشته باشد، اما خوشبختانه زمان زیادی تا دسترسی به هر دو آن‌ها باقی نمانده است.

اخیرا جزئیات جدیدی از فهرست تروفی‌های بازی The Callisto Protocol منتشر شد. این بازی ۲۷ تروفی یا اچیومنت، بسته به پلتفرم انتخابی بازیکن‌ها خواهد داشت که از این تعداد ۷ تروفی طلایی، ۹ تروفی نقره‌ای، یک تروفی پلاتینیوم و سایر آن‌ها برنزی خواهند بود. بازی کالیستو پروتکل در تاریخ ۲ دسامبر (۱۱ آذر) به پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و کامپیوتر راه می‌یابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید