تعداد کاربران Skull and Bones ناامیدکننده است

شمار بازیکن‌های بازی Skull and Bones شرکت یوبیسافت کمتر از یک میلیون نفر گزارش شده است.

نه‌تنها بازی Suicide Squad: Kill the Justice League استودیو راک‌استدی نتوانسته است انتظارات ناشر را برآورده کند، بلکه به‌‌نظر می‌رسد که بازی Skull and Bones یوبیسافت هم وضع بهتری ندارد. طبق گزارش منابع داخلی که به‌دست تام هندرسون از رسانه اینسایدر گیمینگ رسیده است، بازی Skull and Bones حدود ۸۵۰ هزار بازیکن دارد.

نکته تکان‌دهنده در مورد گزارش این است که این آمار شامل بازیکن‌هایی می‌شود که نسخه دموی هشت ساعته را تا میانگین حداقل چهار ساعت بازی کرده‌اند. همچنین به‌نظر می‌رسد قیمت عرضه ۷۰ دلاری با انتقاداتی داخلی مواجه شده است؛ به‌طوری‌که یکی از کارمندهای یوبیسافت مون‌پلیه دراین‌باره خاطرنشان کرد: «من فکر می‌کنم همه ما می‌دانیم که این بازی در بهترین حالت بین ۳۰ تا ۴۰ دلار ارزش دارد، اما تعیین این موارد از اختیار ما خارج است.»

مدیرعامل یوبیسافت قبل از انتشار Skull and Bones از قیمت بالای بازی دفاع کرد و گفت که این بازی بسیار بزرگ است و بازیکن‌ها پس از تجربه متوجه می‌شوند با چه محصول گسترده و کاملی مواجه هستند. این شخص در ادامه بازی Skull and Bones را پروژه‌ای AAAA توصیف کرد که قرار است در درازمدت به سودآوری برسد.

بازی Skull and Bones هم‌اکنون در کامپیوتر، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس قابل تجربه است. این بازی در مراسم E3 سال ۲۰۱۷ معرفی شد و از آن زمان مشکلات زیادی را در مسیر توسعه پشت سر گذاشت و بارها تأخیر خورد. درنهایت محصول نهایی با انتظار بازیکن‌ها از یک تجربه دزدان دریایی هیجان‌انگیز و کامل فاصله زیادی داشت و حال باید برای رونمایی از برنامه‌های آتی یوبیسافت برای این بازی منتظر بمانیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید