آغاز مراحل ساخت نسخه واقعیت مجازی ریمیک Resident Evil 4 برای PS VR2

کپکام به‌تازگی اعلام کرد که توسعه حالت واقعیت مجازی بازی Resident Evil 4 Remake برای پلی استیشن وی‌آر ۲ آغاز شده است.

همان‌طور که شما همراهان گرامی زومجی احتمالا از آن مطلع هستید، از امروز پلی استیشن وی آر ۲ شرکت سونی به‌صورت رسمی در بازار جهانی در دسترس بازیکن‌ها قرار دارد. کپکام خبری را در رابطه با یکی از آثار در حال ساخت برای این هدست واقعیت مجازی منتشر کرد.

گیمرها اکنون می‌توانند آثار مختلفی مثل نسخه واقعیت مجازی بازی Resident Evil Village را روی PS VR2 تجربه کنند؛ نسخه‌ای که در قالب یک بسته الحاقی رایگان به‌دست همه‌ی دارندگان بازی رزیدنت ایول ویلج روی کنسول PS5 رسید. براساس جدیدترین اخبار بازی، روند توسعه‌ی نسخه واقعیت مجازی بازی Resident Evil 4 Remake هم آغاز شده است. کپکام عرضه حالت VR ریمیک رزیدنت ایول ۴ را ماه‌ها قبل در یک رویداد استیت آو پلی تایید کرد.

لیان اس کندی مشغول فکر در بازی Resident Evil 4 Remake

این شرکت خوش‌سابقه ازطریق اکانت ژاپنی و رسمی رزیدنت ایول در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که ساخت نسخه واقعیت مجازی ریمیک Resident Evil 4 را آغاز کرده است. همچنین کپکام در ادامه بیان کرده است که درست به مانند اتفاقی که برای بازی Resident Evil Village رخ داد، حالت VR بازی Resident Evil 4 Remake به‌عنوان یک بسته الحاقی رایگان برای نسخه PS5 در دسترس طرفداران سبک وحشت و بقا قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر اطلاعات و جزئیات چندانی از این نسخه در دسترس نیست. همچنین مشخص نیست توسعه‌دهندگان چه تاریخی را برای عرضه‌ی آن در نظر گرفته‌اند. بااین‌حال می‌دانیم که پس از انتشار رسمی این بازی نوبت به این DLC رایگان می‌رسد. باتوجه‌به تایید آغاز روند ساخت این نسخه از جانب سازندگان، به نظر می‌رسد فاصله زیادی تا انتشار رسمی نسخه VR بازی Resident Evil 4 Remake باقی مانده باشد.

بازی رزیدنت ایول ۴ ریمیک در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۳ (۴ فروردین ۱۴۰۲) برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید