دایس یکی از توسعه دهندگان کمپین داستانی بازی بعدی بتلفیلد خواهد بود

الکترونیک آرتز اعلام کرد که استودیوی DICE به‌عنوان یکی از توسعه‌دهندگان بخش تک نفره بازی بعدی Battlefield انجام وظیفه خواهد کرد.

EA در ماه سپتامبر سال گذشته از استودیوی Ridgeline Games به‌عنوان تیم جدیدی که به رهبری مارکوس لتو، یکی از سازندگان سابق سری Halo، به ساخت بازی‌های جدید مجموعه Battlefield مشغول خواهند بود، رونمایی کرد. این استودیو که در شهر سیاتل واقع شده، از اواخر سال ۲۰۲۱ تأسیس شده است و برای آغاز اولین پروژه خود به جذب نیرو می‌پرداخت. این پروژه درواقع یک کمپین داستانی در دنیای Battlefield خواهد بود.

حالا گفته می‌شود که استودیوی سوئدی DICE درحال ساخت یک تیم جدید برای پشتیبانی از Ridgeline Games در توسعه این بازی است. DICE درحال حاضر روی تجربه چندنفره بازی‌های آینده سری Battlefield مشغول کار است. این درحالی است که استودیوی لس آنجلسی Ripple Effect نیز روی یک پروژه کاملاً متفاوت از این مجموعه کار می‌کند.

شخصیتی از بازی Battlefield

الکترونیک آرتز در سال ۲۰۲۱ از برنامه‌های پیش روی خود برای خلق یک دنیای یکپارچه و متصل از بازی‌های Battlefield رونمایی کرد. این هدف درکنار تغییرات گسترده در ساختار توسعه‌دهندگان این مجموعه از مهم‌ترین برناممه‌های آینده این شرکت خواهد بود.

اسکار گابریلسیون، مدیرکل سابق استودیوی DICE به‌عنوان بخشی از این برنامه از EA جدا شد و وینس زامپلا، یکی از مؤسسان Respawn و Infinity Ward نیز وظیفه جدیدی را برعهده گرفته تا به توسعه کل مجموعه Battlefield نظارت کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید