رکوردشکنی تعداد بازیکنان همزمان Red Dead Redemption 2 روی استیم

براساس اطلاعات منتشر شده، در روزهای گذشته تعداد بازیکنان همزمان بازی Red Dead Redemption 2 و بخش آنلاین این اثر، به بالاترین حد خود روی استیم رسیده است.

بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۸ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. حالا در جریان تازه‌ترین اخبار دنیای بازی، براساس اطلاعات موجود در وبسایت استیم دی‌بی، تعداد بازیکنان همزمان بازی Red Dead Redemption 2 و Red Dead Online به بالاترین حد خود رسیده و در طی روزهای گذشته، تعداد ۶۶۵۳۹ نفر مشغول به تجربه این دو اثر بوده‌اند. آمار منتشر‌شده شگفت انگیز بوده و باتوجه‌به فاصله زمانی سه ساله از انتشار رسمی آخرین نسخه رد دد روی پلتفرم استیم، عدد ذکر‌شده قابل‌توجه است.

با نگاهی به آمار موجود، متوجه خواهید شد که تعداد بازیکنان همزمان برای مدتی ثابت بوده است. دلیل وقوع این امر به ماهیت کلی بازی Red Dead Redemption 2 برمی‌گردد. ساخته راک استار اثری پرمحتوا است که کاربران ساعت زیادی را می‌توانند در آن به گشت‌و‌گذار پرداخته و افعال متنوع و مختلفی را انجام بدهند. احتمالا تعدادی از کاربران تجربه این اثر را هفته‌ها یا ماه‌ها قبل شروع کرده و هنوز از روایت قصه شخصیت آرتور مورگان لذت می‌برند. از طرفی دیگر نیز بخش آنلاین این بازی به‌نام Red Dead Online می‌تواند محتواهای بیشتری را پس از اتمام داستان اصلی بازی در اختیار علاقه‌مندان قرار بدهد.

اطلاعات موجود در وبسایت SteamDB برای بازی Red Dead Redemption 2

اطلاعات موجود در وبسایت SteamDB برای بازی Red Dead Redemption 2

باتوجه‌به تصاویر بالا می‌توان گفت، بازی Red Dead Redemption 2 از زمان عرضه خود تا لحظه نگارش متن خبر، عملکرد بسیار خوبی داشته است. یکی از دلایل احتمالی وقوع این امر را می‌توان به افرایش فروش این بازی نسبت داد. اثر نام‌برده شده در طی رویداد Steam Winter Sale 2022 با ۶۷ درصد تخفیف به فروش رسید و با قیمت مناسب‌تری در دسترس قرار گرفت. طبق گفته استیم، این بازی در طول سال ۲۰۲۲ فروش بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. استیم بازی Red Dead Redemption 2 را به‌عنوان یکی از برترین آثار این پلتفرم از نظر درآمد ناخالص نام‌گذاری کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید