احتمال رونمایی از ریمیک Persona 3 و بازی پرسونا ۶ در تابستان

براساس یک گزارش جدید ممکن است در فصل تابستان سال ۲۰۲۳ میلادی شاهد رونمایی رسمی پرسونا ۶ و ریمیک پرسونا ۳ از سوی تیم Atlus شرکت سگا باشیم.

یک فرد شناخته‌شده به‌عنوان اینسایدر بین طرفدارهای سری بازی پرسونا در فروم ResetEra ادعا کرد که Atlus، سازنده‌ی این مجموعه طی فصل تابستان سراغ معرفی رسمی بازی Persona 6 و ریمیک بازی Persona 3 می‌رود. جالب این‌جا است که او می‌گوید هر دو اثر پیشرفت قابل توجهی در مراحل تولید داشته‌اند و حتی قبلا قرار بود تا همین حالا معرفی شده باشند.

این اینسایدر که با نام کاربری Im a Hero Too شناخته می‌شود و ادعاهای او راه به جدیدترین اخبار بازی پیدا کرده‌اند، توسط یک مسئول این فروم بررسی و تایید شده است. وی می‌گوید که مدت زمان زیادی از شروع ساخت این دو بازی می‌گذرد؛ آثاری که هر دو آن‌ها در اصل بخشی از مجموعه Shin Megami Tensei به شمار می‌آیند. او ظاهرا عضو یکی از تیم‌هایی است که با Atlus همکاری دارند و تاکید می‌کند که این تیم شناخته‌شده‌ی شرکت سگا چند مرتبه زمان برگزاری رویداد برای رونمایی رسمی از این ویدیوگیم‌های در حال ساخت را به تعویق انداخت.

قبلا اعلام شد که Atlus می‌خواهد در سال ۲۰۲۳ میلادی یک قدردانی ویژه از طرفدارهای بازی‌های خود داشته باشد. احتمالا هیچ تشکری بیشتر از رونمایی رسمی از پرسونا ۶ و ریمیک پرسونا ۳ نمی‌تواند دل طرفدارها را به‌دست بیاورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید