شایعه: تصویری از Gears of War 6 لو رفته است

باتوجه‌به یک تصویر لورفته، امکان دارد ساخت بازی بعدی از مجموعه Gears of War فاش شده باشد.

نزدیک‌به دو هفته پیش بود که نیک بیکر از پادکست XboxEra ادعا کرد بازی Gears of War Collection همچنان وجود دارد. به‌تازگی در یک پادکست دیگر، وی گفت برای او تصویری فرستاده شده که ظاهرا وجود Gears of War 6 و Gears of War Collection را تایید کرده است. البته گفتنی است نه بیکر و نه منابع او نمی‌دانند آیا این تصویر واقعی است یا ادیت‌شده.

اگر بنابر واقعی بودن تصویر باشد، این اولین بازی جدید از خط اصلی مجموعه است که از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. علاوه‌برآن حتی احتمال بازسازی گیرز ۲ و ۳ به‌عنوان بخش‌های اصلی Gears Ultimate Collection وجود دارد. فراموش نکنید درحال‌حاضر هیچ نشانه‌ای مبنی‌بر صحت تصویر فوق وجود ندارد. اما اگر تصور کنیم که واقعی است، می‌توان درباره گیرز ۶ حدس‌هایی زد.

تصویر لورفته احتمالی از Gears 6

از آنجاکه پایان بازی Gears 5 باز بود و اتمام آن به‌شکلی بود که احتمال عرضه دنباله بازی را به شکل غیرمستقیم بیان می‌کرد، احتمالا این پایان تبدیل به پایه‌ی داستانی بازی بعدی می‌شود. این امکان وجود دارد که گیرز جدید دقیقا قصه را از انتهای داستان بازی قبلی ادامه دهد. همچنین احتمال کمی وجود دارد که پس از Gears 6 بازی دیگری از خط اصلی مجموعه تا سال‌ها و شاید هرگز عرضه نشود.

اما گیرز ۶ می‌تواند دنیای یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های ایکس باکس را گسترش دهد. در همین حین احتمال عرضه‌ی یک نسخه‌ی بازسازی‌شده از نسخه‌های اولیه GeOW هم وجود دارد. بااینکه درباره وجود این بازی‌ها بحث‌هایی صورت گرفته، بیشتر افراد آن را تصویری ساختگی می‌دانند. به‌هرصورت تا زمان اعلام رسمی توسط مایکروسافت نمی‌توان با اطمینان از وجود چنین بازی‌هایی صحبت کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید