امکان معرفی رسمی بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۳ میلادی برای عرضه در سال ۲۰۲۵

تام هندرسون، اینسایدر معروف دنیای بازی، درصحبت‌های جدید خود اعلام کرده است که باور دارد بازی موردانتظار GTA 6 در سال ۲۰۲۳ میلادی به‌صورت رسمی توسط راک استار معرفی خواهد شد.

بدون شک علاقه‌مندان به دنیای ویدیوگیم، مدت زمان زیادی است که در انتظار انتشار اخبار جدیدی از بازی GTA 6 هستند. از عرضه آخرین نسخه این مجموعه حدود ده زمان سال گذشته است و ارائه اطلاعات تازه و رسمی از نسخه جدید سری بازی‌های Grand Theft Auto می‌تواند توجهات بسیاری را به سوی خود جلب کند. حال در جریان تازه‌ترین اخبار دنیای بازی، تام هندرسون به‌عنوان اینسایدر معروف این صنعت، شدیدا معتقد است که بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۳ میلادی توسط استودیو بازی‌سازی Rockstar Games و شرکت Take-Two Interactive به‌صورت رسمی معرفی خواهد شد.

همان‌طور که شما همراهان گرامی و عزیز زومجی احتمالا از آن مطلع هستید، دو بازی GTA 5 و Red Dead Redemption 2 دو سال پس از معرفی خود در دسترس کاربران قرار گرفتند. همین امر باعث شده است که هندرسون تاکید ویژه‌ای روی امکان عرضه‌ی بازی طی سال ۲۰۲۵ میلادی داشته باشد. از طرفی دیگر، ایسنایدر نام‌برده اعتقاد دارد که پیش‌بینی شرکت مایکروسافت از انتشار این اثر در سال ۲۰۲۴ میلادی کمی خوش‌بینانه است.

ترور در بازی GTA V

این شخص به‌تازگی در وبسایت Insider Gaming مطلبی را با عنوان GAMING ANNOUNCEMENTS WE COULD EXPECT TO SEE IN 2023 منتشر کرده و از پیش‌بینی‌های خود برای سال جدید میلادی سخن به میان آورده است. ایشان در این مطلب به گزارش قبلی خود مبنی بر اینکه Grand Theft Auto 6 در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ منتشر می‌شود، پایبند ماند. با وجود اینکه پیش‌بینی وی از جانب برخی از طرفداران این مجموعه مورد انتقاد قرار گرفته بود، او به آن پایبند بوده است:

«من گفتم که GTA 6 در سال‌های ۲۰۲۴ تا ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد که هنوز هم به‌شدت معتقدم که تاریخ قطعی است. معرفی طی سال ۲۰۲۳ کاملا با این سال‌ها مطابقت دارد؛ به‌خصوص اگر به‌طور کلی با نحوه عملکرد Rockstar Games و Take-Two در معرفی‌ها و انتشار بازی های خود در گذشته آشنا باشید». او در ادامه صحبت‌های خود می‌گوید: «آیا اعلام انتشار [تاریخ انتشار] برای سال ۲۰۲۴ امکان‌پذیر است؟ البته. اما سابقه راک استار حاکی از آن است که به هر حال این بازی یک سال دیگر به عقب کشیده خواهد شد».

شرکت مایکروسافت اواسط پاییز سال جاری، در بخشی از گزارش خود به نهاد نظارتی CMA انگلستان ادعا کرد که نسخه جدید بازی Grand Theft Auto در سال ۲۰۲۴ میلادی عرضه خواهد شد. از طرفی دیگر نیز در اوایل ماه نوامبر سال جاری، استراوس زلنیک، مدیرعامل تیک تو در جریان یک تماس با سرمایه‌گذاران اعلام کرد که GTA 6 تحت تأثیر هک Rockstar Games قرار نگرفته است. او همچنین اظهار داشت که تأخیر را به شکست ترجیح می‌دهد و به همین دلیل است که تاریخ انتشار بازی در سال ۲۰۲۲ اعلام نشده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید