بانجی با حمایت سونی مشغول کار روی چند پروژه معرفی‌نشده است

رئیس خلاقیت بانجی اعلام کرد که این استودیو بازی‌سازی شرکت سونی اکنون مشغول کار روی چند پروژه‌ی معرفی‌نشده است.

در جریان جدیدترین اخبار بازی، تام فارنزورث از استودیو Bungie اطلاعاتی در رابطه با فعالیت‌های بانجی را با طرفدارها در میان گذاشت. او که رئیس خلاقیت‌ورزی بانجی است، به گیمرها خبر داد که این استودیو اکنون با حمایت شرکت Sony روی چند پروژه‌ی معرفی‌نشده کار می‌کند.

وی با انتشار تصویر یک سپر به‌خصوص نوشت: «این جلوه‌ی ۱۱ سال کار در بانجی است. هر مدال نشان‌دهنده‌ی یکی از بیشتر از ۲۵ محتوای عرضه‌شده در سری بازی Destiny برای میلیون‌ها گیمر است. در آن دوران ما به‌طور کامل روش‌مان برای ساخت بازی‌ها و تجارت را تغییر دادیم؛ با حرکت از محصولات بسته‌بندی‌شده در جعبه به سمت بازی‌های لایو سرویس.

با حمایت سونی داریم روی چند پروژه‌ی معرفی‌نشده هم کار می‌کنیم. به ما بپیوندید!».

سپر متعلق به عضو ارشد استودیو بانجی با مدال های نشان‌دهنده محتوای سری بازی Destiny

بانجی در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ میلادی اعلام کرده بود که قبل از سال ۲۰۲۵ میلادی حداقل یک مجموعه بازی (IP) جدید را به بازار می‌فرستد. سپس در اواسط سال ۲۰۲۲ میلادی سونی با تکمیل پروسه‌ی خرید استودیو Bungie، سازندگان Destiny را تبدیل به بخشی از Sony Interactive Entertainment کرد.

طی ماه‌های اخیر کاربرها باتوجه‌به آگهی‌های شغلی استودیو Bungie متوجه شده‌اند که بانجی روی بازی‌های مختلفی کار می‌کند. در این بین یک گزارش از سوی تام هندرسون منتشر شد که می‌گفت یکی از پروژه‌های در دست تولید استودیو Bungie چیزی نیست جز ریبوت سری بازی Marathon.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید