حذف سه نسخه قدیمی از مجموعه Battlefield از فروشگاه‌های آنلاین

قرار است سه نسخه از مجموعه بتلفیلد شامل Bad Company ،Bad Company 2 و ۱۹۴۳ از فروشگاه‌های آنلاین حذف شوند.

با اعلام شرکت الکترونیک آرتز، سه بازی Battlefield: Bad Company ،Battlefield: Bad Company 2 و Battlefield 1943 در روز ۸ اردیبهشت (۲۸ آوریل) از فروشگاه‌های دیجیتال حذف خواهند شد. همچنین سرویس‌های آنلاین این آثار هم در ۱۷ آذر (۸ دسامبر) به کار خود پایان خواهند داد.

بااینکه بازی بتلفیلد ۱۹۴۳ یک ویدئوگیم با محوریت مولتی‌پلیر بود و با این حرکت برای همیشه از دسترس خارج خواهد شد، اما حالت‌های آفلاین دو نسخه‌ی بد کمپانی شامل کمپین داستانی آن همچنان قابل تجربه است.

بازی Battlefield: 1943 به‌عنوان یک اثر دیجیتالی روی پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ عرضه شده بود و اولین‌باری بود که بازیکنان کنسول‌ها می‌توانستند در نقشه Wake Island مبارزه کنند؛ نقشه‌ای که دراصل تنها برای کاربران پی‌سی بتلفیلد قابل تجربه بود. این بازی سومین بتلفیلد عرضه‌شده برای کنسول‌ها به شمار می‌آید.

بازی Battlefield: Bad Company تنها برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده بود و اولین بازی از مجموعه با حالت Gold Rush بود. این حالت یکی از نقاط تجربه اصلی بخش آنلاین بتلفیلد است که درحالت کنونی با نام Rush شناخته می‌شود. هردو نسخه بد کمپانی تمرکز بیشتری روی داستان‌سرایی داشتند؛ با محوریت یک گروه از سربازان به نام بد کمپانی.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید