استقبال عالی ژاپنی‌ها از پیش‌فروش پلی استیشن پورتال

ظرفیت پیش‌فروش دستگاه پلی استیشن پورتال سونی تقریبا در تمام خرده‌فروشی‌های کشور ژاپن تکمیل شده است.

پلی استیشن پورتال سونی به‌عنوان یک دستگاه قابل حمل که صرفا با قابلیت Remote Play امکان اجرای استریمینگ بازی های پلی استیشن ۵ ازطریق شبکه وای-فای را برای گیمرها فراهم می‌کند، از نظر خیلی‌ها دستگاهی نبود که در بازار تولیدات انبوه با استقبال فراوانی روبه‌رو شود. ولی ظاهرا پیش از عرضه در ماه آینده، به‌ویژه در کشور ژاپن مورد توجه قرار گرفته است.

همان‌طور که یکی از کاربران ایکس (توئیتر سابق) با نام Genki_JPN گزارش داد، ظرفیت پیش‌فروش پلی استیشن پورتال تقریبا در تمام خرده‌فروشی‌های آنلاین کشور ژاپن ازجمله آمازون، فروشگاه سونی و سایت‌های دیگر تکمیل شده است. پیش‌‎فروش این دستگاه قابل حمل در تاریخ ۷ مهر (۲۹ سپتامبر) علاوه‌بر فروشگاه PlayStation Direct در خرده‌فروشی‌های سراسر جهان آغاز شد. پلی استیشن پورتال در ژاپن ۲۹.۹۸۰ ین و در آمریکا ۱۹۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

پلی استیشن پورتال از زمان معرفی در تاریخ ۲ خرداد (۲۳ می) به‌خاطر عدم پشتیبانی از کلاود گیمینگ و بلوتوث به‌علاوه‌ی مواردی مانند نداشتن پخش‌کننده مخصوص با انتقادهای زیادی از سوی جامعه کاربرها روبه‌رو شد. با همه این تفاسیر به‌نظر می‌رسد که این دستگاه قابل حمل در زمان عرضه عملکرد خوبی در زمینه فروش داشته باشد. طرفدارها باید در تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۲ (۱۵ نوامبر ۲۰۲۳) منتظر عرضه دستگاه پلی استیشن پورتال در سراسر جهان باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید