اشاره به لیست مبارزان بازی Mortal Kombat 12 توسط اد بون

اد بون، یکی از خالقان مجموعه Mortal Kombat در توییتر اشاره‌ای احتمالی به فهرست مبارزان نسخه بعدی این مجموعه داشته است.

اد بون یکی از خالقان سری Mortal Kombat و کارگردان خلاق کنونی این مجموعه است و بسیاری او را با دست انداختن طرفداران در توییتر به یاد می‌آورند! آخرین حرف او در این شبکه مرتبط با نسخه بعدی مجموعه مورتال کامبت است که بسیاری آن را با نام Mortal Kombat 12 می‌شناسند. در توییتر از بون پرسیده شد چرا بازی‌های اخیر کاراکترهای دوره‌ی سه‌بعدی زیادی ندارند.

بسیاری از کاربرها دلیل این امر را محبوبیت بسیار کمتر آن‌ها نسبت به همتایان دوره‌ی دوبعدی خود می‌دانند؛ هرچند لزوما قرار نیست چنین صحبتی درست باشد. در جواب این سؤال بون گفت این چیزی است که استودیو ندررلم به‌زودی آن را رفع خواهد کرد. می‌توان چنین برداشتی داشت که قرار است در بازی بعدی شاهد شخصیت‌های دوره سه‌بعدی بیشتری باشیم.

ممکن است برخی کاراکترهای عصر دوبعدی جای خود را به شخصیت‌های عصر ۳D بدهند؛ هرچند باتوجه‌به محبوبیت کاراکترهای کلاسیک مجموعه مورتال کامبت چنین امری بعید است. احتمال دیگر این است که فهرست مبارزان بازی بعدی این سری بزرگ‌تر و گسترده‌تر از Mortal Kombat 11 شود. اگر واقعا چنین باشد، پس با فهرست عظیمی رو‌به‌رو خواهیم بود که برای خیلی‌ها خبر خوبی است؛ هرچند برای کاربران اهل رقابت که به‌دنبال لیستی متعادل‌تر و محدودتر هستند، شاید خوشایند نباشد.

مشخص نیست چه زمانی به‌صورت کامل از این قضیه باخبر خواهیم شد. انتظار می‌رود بازی بعدی استودیو NetherRealm از مجموعه MK باشد و اگر چنین فرضی درست باشد، ممکن است شاهد انتشار اخباری از بازی در طی مراسم گیم اواردز باشیم. اما اگر بازی در این مراسم معرفی نشود، پس باید منتظر سال میلادی ۲۰۲۳ بمانیم. احتمال دیگر هم این است که ندررلم سراغ ارائه‌ی بازی Injustice 3 به بازیکن‌ها برود.

امسال سی‌امین سالگرد مجموعه مورتال کامبت بود. پس تعداد قابل توجهی از طرفدارها انتظار دارند که سال جاری میلادی با یک معرفی عظیم به پایان برسد و همین مبنایی بر فرضیه‌ی پخش تریلر بازی مورتال کامبت ۱۲ در مراسم گیم اواردز است. آخرین نسخه از مجموعه بازی Mortal Kombat هم طی همین مراسم معرفی شده بود. پس می‌توانیم امیدوارانه منتظر مراسم TGA بمانیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید