عبور آمار فروش جهانی Monster Hunter Rise: Sunbreak از پنج میلیون نسخه

با اعلام شرکت کپکام، آمار فروش بسته الحاقی Monster Hunter Rise: Sunbreak از پنج میلیون نسخه فراتر رفته است.

پیش از انتشار بازی Monster Hunter Rise روی پلتفرم‌های ایکس‌ باکس و پلی‌ استیشن، شرکت کپکام اعلام کرد که بسته الحاقی Sunbreak این بازی تاکنون بیش از پنج میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. آخرین نقطه عطف مهم این DLC در زمینه‌ی فروش مربوط‌به پایان سپتامبر گذشته با رسیدن به ۴.۴ میلیون نسخه فروش برمی‌گردد.

بسته الحاقی Sunbreak هم‌اکنون روی پی سی و نینتندو سوییچ در دسترس بازیکنان قرار دارد و کمپین آن بازیکنان را به Elgado Outpost می‌برد؛ جایی که سه پادشاه بر سرزمین‌های اطراف سلطنت می‌کنند. یکی از این پادشاهان Malzeno از نژاد Elder Dragon است و بازیکنان باید برای کشتن او مأموریت‌های Master Rank را انجام دهند تا به‌عنوان پاداش زره‌ها و سلاح‌های Master Rank جدیدی به‌دست آورند و بتوانند اسراسر منطقه‌ی تحت سلطه‌ی این اژدها را کشف کنند.

علاوه‌بر این، هیولاهای کاملا جدید و آشنا از سایر نسخه‌های سری ازطریق بسته الحاقی Sunbreak به بازی Monster Hunter Rise اضافه شده‌اند. بازیکنان می‌توانند مأموریت‌های بخش Follower Quest را انجام دهند تا بازی یک همراه NPC را برای کمک در مبارزات به آن‌ها پاداش دهد.

بازی Monster Hunter Rise قرار است در ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) امسال روی کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود. همچنین کپکام تایید کرده است بسته الحاقی Sunbreak در بهار امسال روی این کنسول‌های جدید منتشر می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید