تریلر زمان عرضه نسخه Early Access بازی Kerbal Space Program 2

شرکت Private Division تریلر جدیدی را به‌مناسبت عرضه بازی Kerbal Space Program 2 به‌شکل Early Access پخش کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت Private Division و استودیو Intercept Games تریلر جدیدی را به‌مناسبت عرضه نسخه Early Access بازی شبیه‌ساز اکتشاف فضایی Kerbal Space Program 2 با طرفدارها به اشتراک گذاشتند. این تریلر سینمایی گیم‌پلی بازی را نشان نمی‌دهد و درعوض به‌سراغ نمایش لحن کلی آن می‌رود.

این تریلر نمایی کلی از بازی Kerbal Space Program 2 را ارائه می‌دهد که شامل چندین حادثه مرتبط با پرواز فضایی، کربونات‌های مستأصل و درمانده و دانشمندان در تلاش برای تکرار طرح‌ها با امید تکمیل مأموریت می‌شود. تریلر تازه به نمایش برخی از ویژگی‌هایی می‌پردازد که درحال‌حاضر در دسترس نیستند. از میان این قابلیت‌ها می‌توان به توانایی تجربه بازی به‌شکل چندنفره با دوستان، ایجاد مستعمرات و شرکت در سفرهای بین ستاره‌ای اشاره کرد.

بازی Kerbal Space Program 2 اخیرا به‌شکل Early Access در دسترس کاربران کامپیوتر قرار گرفت. با اینکه هنوز تاریخ عرضه نسخه کامل اعلام نشده است، اما اگر این بازی از الگوی انتشار نسخه قبلی پیروی کند، احتمالا چند سال تا خروج آن از فاز دسترسی زودهنگام باقی مانده است. نسخه Early Access فعلا تنها امکان تجربه حالت Sandbox را برای بازیکن‌ها فراهم می‌کند و سیستم پیشرفت در به‌روزرسانی‌های آتی به بازی اضافه خواهد شد.

دانلود ویدیو از آپارات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید