ساخت بازی نقش آفرینی فانتزی و آنلاین جدید توسط سازندگان هیتمن

اعضای استودیو IO Interactive اعلام کردند که در حال کار روی یک بازی جدید هستند. این اثر حال و هوای کاملا متفاوتی نسبت به ساخته‌های قبلی این استودیو خواهد داشت.

در جریان جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو بازی‌سازی IO Interactive در حال توسعه یک اثر تازه است. ساخته جدید استودیو‌ نام‌برده‌شده در سبک نقش‌آفرینی فانتزی آنلاین ساخته خواهد شد. آی‌پی جدید کاملا با آثار قبلی این استودیو تفاوت داشته و با اسم رمز Project Fantasy شناخته می‌شود. استودیو IO Interactive بیشتر برای ساخت بازی‌های هیتمن شناخته می‌شود.

از طرفی دیگر نیز پس از اتمام ساخت تریلوژی World of Assassination، این استودیو اعلام کرد که در حال کار روی یک بازی با محوریت شخصیت مامور جیمز باند بوده و اعلام ساخت این آی‌پی جدید توجهات زیادی را به سوی این خبر جلب کرده است.

لوگو استودیو IO Interactive

اعضای این استودیو با انتشار یک اعلامیه در وبسایت رسمی خود و توییتر این خبر را اعلام کردند. در عنوان این پست می‌خوانیم: «یک ماجراجویی جدید در IOI آغاز می‌شود. به این مهمانی بپیوندید و به ما کمک کنید تا دیدگاه خود را برای یک نقش‌آفرینی فانتزی آنلاین جسورانه جدید محقق کنیم.» همچنین توسعه‌دهندگان در ادامه پست مورد نظر اعلام کردند:

«ما در حال ساختن یک دنیای جدید، یک IP جدید – یک RPG فانتزی آنلاین هستیم. یک دنیا و بازی که هدف و محوریت اصلی آن سرگرم کردن بازیکنان و گسترش پیدا کردن برای سال‌های طولانی است. این بازی آشنا به نظر می‌رسد، اما در عین حال IOI در حال رفتن به سفری است که شبیه سفرهای قبلی ما نیست.»

باتوجه‌به انتشار این پست از اعضای استودیو آی‌او اینتراکتیو، به‌نظر می‌رسد در حال حاضر پرسنل این شرکت تمرکز خود را روی ساخت و طراحی این اثر جدید گذاشته‌اند. از طرفی دیگر نیز با جست‌و‌جوی بیشتر در متن این اعلامیه اطلاعات دیگری نیز از آن به دستمان می‌رسد. به‌عنوان مثل می‌توانیم به نقش طراح مبارزات ساخته جدید این استودیو اشاره کنیم که نشان می‌دهد بازی جدید سازندگان هیتمن درواقع یک اثر با دوربین سوم شخص خواهد بود.

به نظر می‌رسد در این اثر شاهد کوئست‌های خواهیم بود که کاربران درکنار NPCها به انجام آن خواهند پرداخت. از طرفی دیگر نیز باید به نقش مدیر ارشد محصول بپردازیم که احتمالا اشاره به اشتراکی بودن این اثر دارد. درنهایت باید گفت اعضای این استودیو در ادامه پست خود بیان کردند: «این تازه شروع سفر ما به دنیای جدیدی است که در حال ساختن آن هستیم.»

باتوجه‌به تمرکز تیم اصلی IO Interactive روی ساخت بازی ۰۰۷، به‌نظر می‌رسد هنوز فاصله زیادی تا معرفی کامل بازی نقش‌آفرینی این استودیو وجود داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید