سازندگان Hogwarts Legacy فعلا برنامه‌ای برای انتشار بسته الحاقی ندارند

استودیو آوالانچ سافتور باوجود عملکرد عالی Hogwarts Legacy در زمینه تجاری فعلا هیچ برنامه‌ای برای انتشار بسته الحاقی یا بسته گسترش‌دهنده برای بازی ندارد.

با استناد به تازه‌ترین اخبار بازی، استودیو Avalanche Software اعلام کرد که درحال‌حاضر هیچ برنامه‌ای برای انتشار بسته الحاقی برای بازی Hogwarts Legacy وجود ندارد. آلن تیو، کارگردان هاگوارتز لگسی در گفت‌وگو با رسانه آی‌جی‌اِن در رویداد IGN Fan Fest 2023 اظهار داشت که آن‌ها در هفته‌های گذشته مشغول آماده‌سازی نسخه کامل بازی برای انتشار بودند و هنوز هیچ برنامه‌ای برای عرضه بسته‌ی الحاقی یا بسته گسترش‌دهنده‌ای وجود ندارد.

آلن تیو در این‌باره گفت: «ما واقعا درگیر انتشار بازی [هاگوارتز لگسی] بودیم؛ بنابرین درحال‌حاضر هیچ برنامه‌ای برای عرضه بسته الحاقی برای آن وجود ندارد». بازی Hogwarts Legacy از زمان عرضه میزبان تعداد زیادی به‌روزرسانی شده است که تمرکز اصلی آن‌ها روی رفع اشکالات و بهبود عملکرد در پلتفرم‌های مختلف بود. تریلرهایی از این بازی در آستانه انتشار پخش شد که یکی از آن‌ها به ری-تریسینگ و نحوه اجرای نسخه‌های نسل ۹ می‌پرداخت.

بازی Hogwarts Legacy در تاریخ ۲۱ بهمن (۱۰ فوریه) به پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس راه پیدا کرد. این بازی به موفقیت تجاری بزرگی دست یافت و در صدر جدول فروش کشورهای سراسر جهان جای گرفت. هاگوارتز لگسی اخیرا در رتبه نخست جدول فروش فیزیکی هفتگی در ژاپن قرار گرفت و در زمینه‌ی فروش نسخه‌های فیزیکی، سرعت فروش آن در بریتانیا از بازی Elden Ring پیشی گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید