اشاره به راه‌های وحشتناک مردن بازیکنان در Hogwarts Legacy توسط صداپیشه بازی

آملیا گتینگ، صداپیشه شخصیت اصلی زن بازی Hogwarts Legacy در پست اینستاگرامی جدید خود درباره نحوه مردن بازیکنان در بازی صحبت کرده است.

آملیا گتینگ که در بازی Hogwarts Legacy صداپیشگی شخصیت اصلی مؤنث را برعهده دارد، پست جدیدی را در حساب شخصی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته و از این طریق گفته که کاراکتر شما در بازی می‌تواند «توسط اژدها به آتش کشیده شده و حسابی سرخ شود یا از روی جارو سقوط کند. آخ، این راه خیلی بدی برای مردن است.» باتوجه‌به اینکه قبلاً اعلام شده بازی کوئیدیش یکی از مینی‌گیم‌های درون بازی Hogwarts Legacy نخواهد بود، طرفداران در ردیت درباره اینکه چطور می‌توان از روی جارو به پایین سقوط کرد، به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

برخی اعتقاد دارند که احتمالاً این اتفاق مربوط‌به یک رویداد کوتاه یا رویارویی با دشمن در بازی باشد که باعث می‌شود شما را با یک طلسم بد به پایین پرت کنند. گتینگ همچنین در اینستاگرام خود تأیید کرده که بیش از سه سال است که روی این بازی کار می‌کند. این مدت زمان زیادی برای انجام وظیفه یک صداپیشه در صنعت بازی به شمار می‌رود که نشان‌دهنده حجم بالای دیالوگ‌های بازی Hogwarts Legacy است.

محیط بازی Hogwarts Legacy

بازی Hogwarts Legacy در تاریخ ۱۰ فوریه (۲۱ بهمن) روی پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد. همچنین نسخه پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان این بازی در تاریخ ۴ آوریل ۲۰۲۳ (۱۵ فروردین ۱۴۰۲) و نسخه نینتندو سوییچ در روز ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۳ (۳ مرداد ۱۴۰۲) در دسترس قرار می‌گیرند.

علاوه‌بر آملیا گتینگ که صداپیشگی شخصیت اصلی مؤنث بازی را برعهده دارد، سباستین کرافت نیز مسئولیت شخصیت مرد بازی را برعهده خواهد داشت. ضمن اینکه تاکنون مشخص شده سایمون پگ نیز صداپیشگی مدیر مدرسه هاگوارتز را برعهده خواهد داشت که یکی از اجداد سیریوس بلک است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید