علاقه کارگردان God of War Ragnarok به ساخت بازی کسلوانیا

اریک ویلیامز، کارگردان بازی God of War Ragnarok از تمایل خود برای کارگردانی یک بازی از سری کسلوانیا خبر داده است.

شب گذشته و با پخش جدیدترین قسمت پادکست ویدیوئی Kinda Funny Games Spoilercast، اریک ویلیامز، کارگردان بازی God of War Ragnarok با حضور در این برنامه از تمایل شدید خود به کارگردانی یک بازی از مجموعه Castlevania شرکت کونامی پرده برداشت و از هواداران خواست تا با نشان دادن موافقت خود، این اتفاق را عملی کنند.

ویلیامز که به‌تازگی کار خود روی بازی God of War Ragnarok را به‌پایان رسانده است، پس از ابراز علاقه‌ی خود به بازی‌های سری کلاسیک و محبوب کسلوانیا، خطاب به میزبانان خود در این برنامه گفت: «شما [دوستان] می‌توانید آن را ممکن کنید؛ شما مخاطبانی به‌اندازه‌ی تمامی دنیا [در این برنامه] دارید! فعلا نمی‌دانم که می‌خواهم پس از این چه‌کاری انجام دهم، اما اگر یک نفر حق امتیاز ساخت بازی از Castlevania را به من بدهد، ما بسیار دوست داریم تا آن را بسازیم».

مثل بسیاری از دیگر مجموعه‌های پرطرفدار در اختیار کونامی، سری کسلوانیا نیز سال‌ها است که متروکه مانده است و بازی نسبتا محبوب Lords of Shadow 2 که در سال ۲۰۱۴ برای کنسول‌های نسل هفتمی عرضه شد، آخرین بازی منتشر شده از سری اصلی این مجموعه به‌حساب می‌آید. پیش از این نیز وب‌سایت VGC در گزارش‌های قبلی خود از برنامه‌های کونامی برای ساخت نسخه‌های جدیدی از تمامی مجموعه‌های پرطرفدار خود خبر داده بود.

بررسی بازی Castlevania: Symphony of the Night

ماه گذشته و با برگزاری یک استریم اینترنتی ویژه، شاهد معرفی چندین بازی جدید از سری ترسناک سایلنت هیل بودیم که به‌نوعی صحت گزارش‌های قبلی VGC درباره برنامه‌های کونامی را تایید می‌کند. طبق این گزارش‌، کونامی مراحل ساخت یک نسخه‌ی ریبوت و کاملا متفاوت Castlevania را در یکی از استودیوهای داخلی خود آغاز کرده است و احتمالا از کمک تیم‌های توسعه‌ی خارجی نیز برای کمک در مراحل توسعه‌ی این پروژه استفاده خواهد شد.

کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War اخیرا در گفت‌و‌گو با نشریه‌ی لس‌آنجلس تایمز از توسعه‌ی چندین پٰروژه‌ی همزمان توسط استودیوی سونی سانتا مونیکا خبر داده بود. با اینکه هنوز جزئیات بیشتری از هیچکدام از دیگر آثار در دست ساخت این استودیو منتشر نشده است، اما ویلیامز پس از تجربه‌ی کارگردانی گاد آو وار رگناروک می‌گوید شخصا مشکلی با اختصاص دادن تمامی وقت خود برای آینده‌ی سری خدای جنگ ندارد. اما درهرصورت فعلا باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا در صورت تمایل متقابل کونامی برای ساخت این بازی، آیا شاهد همکاری میان این دو شرکت برای ساخت یک نسخه‌ی ریبوت از سری Castlevania خواهیم بود یا خیر.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید