شایعه: ریمستر مجموعه Gears of War همچنان ساخته خواهد شد

نیک بیکر از XboxEra مدعی شده که کالکشن Gears of War Remastered که شایعه شده بود معرفی نخواهد شد، همچنان در دست ساخت است.

از میان معرفی برنامه‌های متعددی که ایکس باکس در E3 2022 به نمایش گذاشت، جای خالی Gears of War Collection که شایعات زیادی درباره آن مطرح شده بود، خالی بود. نیک بیکر از XboxEra گزارش داده بود که این مجموعه شبیه به Halo: The Master Chief Collection خواهد بود اما مایکروسافت هیچوقت آن را معرفی نکرد. بااین‌حال بیکر همچنان معتقد است که این کالکشن درنهایت اتفاق خواهد افتاد.

بیکر بیش از این جزئیاتی در این خصوص ارائه نکرده بود اما گفته که در آینده بیشتر درباره آن صحبت خواهد کرد. با این وجود، گفته که «حتی به‌عنوان کسی که طرفدار سری Gears نیست، این مجموعه می‌تواند عالی باشد. برای طرفداران Gears که قطعاً بهتر خواهد بود.» این بار به نظر می‌رسد که جز کوردن از Windows Central و تام وارن از The Verge نیز به تأیید این خبر پرداخته‌اند.

مارکوس فنیکس گیرز آو وار

کوردن اخیرا اشاره کرده است که یکی از شایعات اخیر بیکر واقعیت دارد و وارن نیز به تایید این موضوع پرداخته است. اما همچنان مشخص نیست که اگر چنین مجموعه‌ای ساخته شود، آیا همه بازی‌های سری Gears of War را شامل خواهد شد یا خیر. ضمن اینکه باید دید ریمستر این بازی‌ها به شکل Gears of War Ultimate Edition خواهد بود یا به شکل دیگر انجام می‌شود.

پشتیبانی از ۴K و نرخ فریم ۶۰ یا پلی‌لیستی که شامل همه نقشه‌های بخش چندنفره است قابل تصور است. رویداد Developer_Direct در تاریخ ۲۵ ژانویه (۵ بهمن) برگزار خواهد شد که تمرکز آن روی بازی‌های Redfall ،Minecraft: Legends ،Forza Motorsport و The Elder Scrolls Online خواهد بود و بعید است در آن شاهد معرفی بازی جدیدی باشیم، اما ممکن است در نمایشگاه E3 مایکروسافت بازی Gears of War Remastered Collection را بالاخره معرفی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید