احتمال کار فرام‌سافتور روی بسته الحاقی بزرگ بازی Elden Ring

تصویری از مکالمه یکی از اینسایدرهای سرشناس در دیسکورد فاش شد که نشان از توسعه یک بسته الحاقی بزرگ برای Elden Ring دارد.

باتوجه‌به اینکه بازی Elden Ring در زمینه‌ی تجاری و جلب نظر منتقدها بسیار موفق ظاهر شد، چندان دور از ذهن نیست که استودیو FromSoftware و شرکت Bandai Namco بخواهند در آینده محتوای اضافی بیشتری را برای آن عرضه کنند. این بازی اکشن نقش‌آفرینی جهان-باز در ماه دسامبر ۲۰۲۲ در قالب یک به‌روزرسانی رایگان میزبان سه Colosseum تازه، حالت‌های PvP (بازیکن دربرابر بازیکن) و محتوای بیشتری شد. اکنون به‌نظر می‌رسد که استودیو فرام‌سافتور تمام تمرکز خود را روی توسعه‌ی یک بسته‌ی الحاقی بزرگ برای الدن رینگ معطوف کرده است.

این خبر توسط اینسایدر سرشناسی با نام لنس مک‌دونالد منتشر شده است که سابقه‌ی خوبی در افشای برنامه‌های استودیو FromSoftware دارد. همان‌طور که یکی از کاربرهای ردیت اعلام کرد، تصویری از مکالمه لنس مک‌دونالد در دیسکورد فاش شده است که نشان از کار استودیو فرام‌سافتور روی یک بسته‌ی الحاقی بزرگ برای بازی Elden Ring دارد. با اینکه این اینسایدر مطمئن نیست که چه مکانیزم‌های گیم‌پلی جدیدی با این بسته‌ی الحاقی به بازی اضافه می‌شوند، اما روی این موضوع تأکید دارد که بازیکن‌ها باید انتظار یک بسته‌ی الحاقی واقعا عظیم را داشته باشند.

در طول ماه‌های گذشته تقاضای زیادی برای انتشار بسته‌ی الحاقی بازی Elden Ring وجود داشته است و استودیو FromSoftware توسعه یک بسته گسترش‌دهنده را رد نمی‌کند. هیدتاکا میازاکی، کارگردان الدن رینگ و رئیس فرام‌سافتور در ماه دسامبر اعلام کرد که آن‌ها برنامه‌های بیشتری برای بازی دارند. گزارش‌ها و داده‌کاوی‌های اخیر نیز حاکی از این بودند که محتوای جدیدی برای بازی Elden Ring در دست تولید قرار دارد.

بازی Elden Ring درحال‌حاضر در پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکسایکس باکس سری اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر قابل تجربه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید