برگزاری برنامه اختصاصی Forza Motorsport یک روز بعد از نمایش ایکس باکس

یک روز پس از کنفرانس ایکس باکس، لایو استریم ماهانه فورتزا برگزار خواهد شد که بازی Forza Motorsport هم در آن حضور خواهد داشت.

فردا شب، ۵ بهمن (۲۵ ژانویه) در ساعت ۲۳:۳۰ به‌وقت تهران قرار است شوکیس جدید مایکروسافت و بتسدا با نام Developer Direct برگزار شود. در این مراسم شاهد حضور آثاری نظیر ردفال، Minecraft Legends، فورتزا موتوراسپورت و Elder Scrolls Online خواهیم بود. اما اگر می‌خواهید باز هم به تماشای فورتزا بپردازید، لایواستریم Forza Monthly این ماه یک روز بعد از مراسم ایکس باکس برگزار خواهد شد و بازی Forza Motorsport هم در آن حضور خواهد یافت.

مراسم فورتزا ماهانه در روز ۶ بهمن (۲۶ ژانویه) ساعت ۲۰:۳۰ به‌وقت تهران پخش خواهد شد و شامل «فورتزا موتوراسپورت کاملا جدید» است. می‌توانید در این زمان به کانال یوتیوب فورزا رفته و استریم را تماشا کنید. مشخص نیست این استریم چه مواردی از بازی نامبرده را نمایش خواهد داد؛ اما می‌توان انتظار داشت بخش‌های بازی که در Developer Direct حضور داشتند با جزئیات بیشتری نشان داده شوند.

همچنین طبق انتظار بخشی از برنامه Forza Monthly به بازی Forza Horizon 5 اختصاص خواهد داشت. گفته می‌شود در مراسم جدید ایکس باکس تاریخ انتشار دو بازی ردفال و Forza Motorsport اعلام خواهد شد و انتظار می‌رود ردفال در ماه می عرضه شود.

بازی Forza Motorsport در زمانی نامشخص در بهار ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. این بازی ریسینگ برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید