اشاره شرکت Atlus سگا به رونمایی از چندین بازی معرفی‌نشده در سال ۲۰۲۳

شرکت Atlus در پیام تبریک سال نو به رونمایی از چندین بازی معرفی‌نشده در سال ۲۰۲۳ اشاره داشت.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت اتلوس، ناشر ژاپنی بازی‌های Persona و Shin Megami Tensai برای رونمایی از چندین بازی معرفی‌نشده در سال ۲۰۲۳ برنامه دارد. همان‌طور که رسانه‌ی Famitsu گزارش داد، تیم Atlus که به شرکت سگا تعلق دارد، در کارت تبریک سال نو به برخی از برنامه‌های آتی خود اشاره کرده است.

شرکت اتلوس در پیام تبریک سال نو می‌نویسد: «بابت حمایت‌های شما از نسخه‌های بازسازی P4U2 در سال ۲۰۲۲، نسخه نینتندو سوییچ بازی ۱۳th Machine Defence Circle، بازی Soul Hackers 2 و بازی Persona 5 The Royal بسیار سپاسگزاریم. سال ۲۰۲۳ را با انتشار نسخه‌های ریمستر بازی‌های Persona 3 Portable و Persona 4 Golden آغاز می‌کنیم و برای رونمایی از چندین بازی معرفی‌نشده آماده می‌شویم. لطفا منتظر آن باشید».

همان‌طور که رسانه‌ی Persona Central اشاره کرد، شرکت اتلوس یک بیانیه‌ی مشابه را برای تبریک سال نو ۲۰۱۹ منتشر کرد و در آن سال به معرفی آثار برجسته و بزرگی نظیر بازی Catherine Classic، بازی Persona 5 Royal، بازی Persona 5 Strikers و بازی Tokyo Mirage Sessions #FE Encore پرداخت.

در ژوئیه ۲۰۲۱ نائوتو هیرائوکا، مدیر ارشد اجرایی شرکت اتلوس در جریان یک مصاحبه ادعا کرد که آن‌ها ۵ یا ۶ پروژه‌ی در دست توسعه دارند که این تعداد در صورت احتساب پروژه‌های در حال تولید با همکاری شرکت‌های دیگر به حدود ۱۰ بازی افزایش می‌یابد. شینیجیرو تاکادا نیز اخیرا اعلام کرد که طرفدارها می‌توانند منتظر انتشار محتواهای جدیدی به‌مناسبت ۳۰ سالگی مجموعه بازی‌های Shin Megami Tensei در سال ۲۰۲۳ میلادی باشند.

شینیجیرو تاکادا در این‌باره اظهار داشت: «سری بازی‌های Shin Megami Tensei به‌لطف حمایت‌های همیشگی بسیاری از مردم ۳۰امین سالگرد خود را در اکتبر ۲۰۲۲ جشن گرفت. بازی Shin Megami Tensei V بیش از ۱ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و نه‌تنها در ژاپن، بلکه در سایر نقاط جهان نیز مورد توجه زیادی قرار گرفت. امیدواریم که بتوانیم در سال ۲۰۲۳ به‌مناسبت ۳۱ سالگی مجموعه به‌نحوی از طرفدارها قدردانی کنیم».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید