انتشار جزئیات آخرین به‌روزرسانی Assassin’s Creed Valhalla

شرکت یوبیسافت جزئیات آخرین به‌روزرسانی بزرگ بازی Assassin’s Creed Valhalla را منتشر کرده است.

به‌تازگی شرکت Ubisoft پستی را در وبلاگ رسمی بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر کرده است که در آن شاهد ادای احترام به محتوای منتشرشده برای این بازی طی دو سال بعد از عرضه بودیم. همچنین یوبیسافت با این پست، جزئیات به‌روز‌رسانی ۱.۶.۲ را که در تاریخ ۱۵ آذر (۶ دسامبر) امسال عرضه می‌شود، در اختیار طرفداران قرار داده است.
آخرین به‌روزرسانی بازی Assassin’s Creed Valhalla با نام The Last Chapter قرار است به داستان شخصیت Eivor پایان دهد. این به‌روزرسانی به‌عنوان یک پایان جامع برای روایت بازی طراحی شده است و یوبیسافت دوست دارد که بتواند با استفاده از آن برخی از شاخه‌های مختلف داستان اصلی و بسته‌های الحاقی را به هم پیوند دهد.
بازیکنان باید پس از عرضه‌ی به‌روزرسانی و برای دسترسی به محتوای The Last Chapter، خط داستانی اصلی را با تصرف تمام قلمروهای انگلستان تکمیل کنند. همچنین بخش‌های داستانی اسطوره‌ای آزگارد و یوتنهایم باید به پایان برسند. بازیکنان در ادامه باید پایگاه وایکینگ‌ها را تا سطح پنجم برسانند و پادگان Jomsviking را بسازند. درنهایت بازیکنان باید تمام اهداف خود در Order of the Ancients را بکشند و رهبر آن را نیز شناسایی کرده باشند.
ایور در Assassin's Creed Valhalla
یوبی‌سافت در ادامه اعلام کرد به‌دلیل پایان عمر بازی Assassin’s Creed Valhalla، دیگر رویدادهای جشنواره‌ای با محدودیت زمانی را در Ravensthorpe اجرا نخواهد کرد. البته بازیکنانی که رویدادهای جشنواره را از دست داده‌اند، فرصتی خواهند داشت تا پس از تکمیل مأموریت The First Night of Samhain of the Glowecestrescire، تمام جوایز مربوط‌به Yule، Ostara، Sigrblot و Oskoreia را ازطریق تمام تاجرها به‌دست آورند.
درنهایت یوبیسافت خبر داد حالت نیو گیم پلاس به بازی اضافه نخواهد شد. با وجود اینکه این ویژگی توسط بسیاری از طرفداران درخواست شده بود، اما تیم سازنده می‌گوید که وسعت و عمق بازی به آن‌ها امکان پیاده‌سازی درست حالت نیو گیم پلاس را نمی‌دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های موردانتظار بازی مربوط‌به توانایی Eivor برای پوشیدن کلاه هودی خود در تمام زمان‌ها است که خوشبختانه یوبیسافت اضافه شدن آن به بازی را تایید کرده است. این قابلیت یک گزینه کاملا نمایشی خواهد بود و واقعا به هیچ وجه روی گیم‌پلی بازی تأثیر نمی‌گذارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد نقطه ها داخل مربع را بنویسید